Superstraw

Superstraw söödav joogikõrs on parim alternatiiv plastikust ja paberist kõrtele. Superstraw on valmistatud õunamahla tootmisel järelejäänud õunamassist. Sellest tulenevalt kõrred klassifitseeritakse zero-waste toodeteks. Kõrs on hapu, krõmpsuv ja ei anna joogile maitset. Superstaw kõrs püsib külmas joogis vähemalt 60 minutit. Kõrred on 100% vegaansed ja laktoosivabad.

5,20 32,00 

Puhasta

Kirjeldus

Superstraw söödav joogikõrred on parimad alternatiivid plastikust ja paberist kõrtele. Superstraw kõrred on valmistatud õunamahla tootmisel järelejäänud õunamassist.Sellest tulenevalt kõrred klassifitseeritakse zero-waste toodeteks. Kõrs on hapu, krõmpsuv ja ei anna joogile maitset. Superstaw kõrs püsib külmas joogis vähemalt 60 minutit. Kõrred on 100% vegaansed ja laktoosivabad.

Koostisosad: jäme nisujahu, nisugluteen, õunakiud, sidrunhape, maltodekstriin, looduslik aroomi- ja värvaine (looduslik süsinik) ja magusained (stevioolglükosiidid). Võib sisaldada jääke munast. Valmistusmaa Saksamaa.

Kõrred on sobilikud koduseks kasutamiseks või toitlustuses. Pakenditel on erinevaid suurusi. Võite valida menüüst soovitud kogusega pakendi. Kõrte säilivusaeg on kaks aastat.

Lisainfo

Kogus

(50tk, diameeter 8mm), (500tk, diameeter 6mm), (30tk, diameeter 6mm)