Straw The Linez

Straw The Linez toob teieni kõrre, mis on Uus-Meremaa esimene keskkonnasõbralik joogikõrs. Plastik-kõrre lagunemiseks kulub 200 aastat, kuid Straw The Linezi kõrred lagunevad täielikult 100 päevaga.

8,55 

Kirjeldus

Straw The Linez toob teieni kõrre, mis on Uus-Meremaa esimene keskkonnasõbralik joogikõrs. Plastik kõrre lagunemiseks kulub 200 aastat, kuid Straw The Linezi kõrred lagunevad täielikult 100 päevaga

Kõrred valmistatakse riisijahust ja tapioki-tärklisest – kõrred on söödavad! Valikus on erinevaid värve, mis annavad igale joogile värskema välimuse ega mõjuta joogi maitset.
Külmas joogis kestavad kõrred kuni 60 minutit või kauemgi.

  • 100% valmistatud looduslikest koostisosadest (ei lisa-, säilitus- ega kunstlikke värvaineid)
  • 100% biolagunev (90-100 päevaga)
  • gluteenivabad ja vegaansed
  • ka kodus komposteeritav
  • sobib üle 3-aastastele

Ideaalsed igaks sündmuseks ja peoks (pulmadeks, laste sünnipäevadeks, temaatilisteks üritusteks või lihtsalt koduseks kasutamiseks). Sobilik jookide, smuutide ja kokteilide serveerimisel!

Kuna kõrred on valmistatud looduslikest koostisosadest, võivad nende suurus, kuju ja värv vähesel määral teineteisest erineda. Iga kõrs on ainulaadne ja eriline just nagu sina!

Valmistatud riisijahust, tapioki-tärklisest ja looduslikust toiduvärvist (kollane – kurkum, roosa – peet, lilla – lillad lehed, roheline – katuk(magus leht), oranž – porgand, hall/must – must seesam, valge – riisi looduslik värv).

Lisainfo

Kogus

25 tk