Täiuslik söödav kõrs

Kui tihti olete mõelnud kokteilimenüü taaselustamisele? Kõik on juba proovitud … Aga kõrs? Kas keegi pole kõrrest mõelnud? Sorbos on kokteilide olemust täielikult uuendanud, tõstes need uutesse sfääridesse, mängides seni unustatud maitse-elemendiga – kõrrega. SORBOS on välja töötanud esimese söödava joogikõrre turul.

Kuidas maitsevad SORBOSe söödavad kõrred?

Maasikas, laim, sidrun, õun, kaneel, ingver, šokolaad või neutraalne … Kõik need maitsed tõstavad teie maitsemeeled elamustele lähemale. Biolagunevad ja söödavad kõrred ei mõjuta kokteili maitset, sest söödavad kõrred on loodud säilitama oma koostist kuni 40 minutit. See muudab söödava kõrre ideaalseks valikuks, et anda joogile lisaväärtus, mis jääb suhu.

Meil on palju viise, kuidas kokteile tipptasemele viia!

Ideaalne söödav kõrs Manhattanile!

Manhattan on üks parimaid kokteile maailmas. Selle üks peamisi omadusi on võime vabastada nii magusaid kui ka mõrusid maitseid, muutes selle tõeliselt huvitavaks kokteiliks ja muutes joogi üheks populaarseimaks.

Magusa vermuti ja viski peamised koostisosad on ideaalne valik kombineerida SORBOSe biolaguneva kõrrega. Mis oleks, kui ühendaksid selle magusad maitsed laimimaitselise söödava kõrrega? Või äkki isegi maasikamaitselise kõrrega?

Proovi nüüd, sulle hakkab see meeldima!

Magus jook par excellence, Piña colada on üks populaarsemaid kokteile maailmas, eriti suveõhtutel. See 1970-ndatel aastatel rahvusvahelise tuntuse saavutanud ananassi, rummi ja kookosega kokteilile on sellest ajast alates lisandunud palju variatsioone kogu maailmas.

Kokteili maitse ja tekstuur muudavad selle ideaalseks kaaslaseks veeta toredal õhtul sõpradega. Kuid kas olete kunagi proovinud seda maasikamaitselise kõrrega kaunistada? Viite selle magusa kookose maitse kõrrega uuele tasemele!

Millise söödava Sorbose valite Negroni jaoks?

Sellest pole midagi, kui te pole Negronist kuulnud, kuid kuigi see pole Eestis nii tuntud, on see mujal maailmas väga populaarne kokteil.

Kokteili kolmeks peamiseks koostisosaks on Gin, Campari ja Vermut ning Negroni tunnusjooneks see, et neid kolme kanget alkoholi valatakse selle erilise maitse loomiseks kokteili täpselt võrdsetes kogustes.

Negron on mõrkja maitsega kange jook, mis seguneb suurepäraselt SORBOSe söödavate kõrtega. Kas oled juba otsustanud, millise maitse valid sina? Üks tõeliselt oluline asi: kui olete kokteili lõpetanud, ärge unustage kõrt ära süüa!

SORBOSe söödavad kõrred viivad kokteilidemaailma täiesti uuele tasemele ja muudavad kokteili kontseptsiooni põhjalikult. Sorbos on kvaliteetne ja keskkonnasõbralik, rääkimata uuendusest ja lisaväärtusest, mida ta toob.

Ära oota enam! Proovi neid revolutsioonilisi ja keskkonnasõbralikke kõrsi!