Küpsised

Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehekülg salvestab teie arvutisse või seadmesse, kui külastate veebisaiti. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks teenuse kasutamise, kasutusmahtude ja muu statistikaga seoses. Kasutame küpsiseid kliendi kogemuse parandamiseks ja kasutusstatistika kogumiseks. Veebilehte kasutades nõustute küpsiste kasutamisega.

Nordic Eco Estonia veebilehekülg kasutab Google Analyticsi veebianalüütika tööriista. Google Analytics kasutab saidi kasutamise analüüsi parandamiseks küpsiseid, mis on kasutaja seadmes tekstifailidena.

Google lähettää ja tallentaa evästeiden tuottamat tiedot verkkosivuston käytöstäsi (mukaan lukien IP-osoitteesi) palvelimilleen eri puolille maailmaa. Tallennettua tietoa saatetaan siis käsitellä eri maassa, kuin missä itse asut. Google Analyticsin käyttöehtojen mukaan Google saadab ja salvestab küpsiste abil loodud teavet teie veebilehekülje kasutamise kohta (sealhulgas teie IP-aadressi) serveritele üle kogu maailma. Seetõttu võidakse salvestatud andmeid töödelda muus riigis kui teie elukoht. Google Analyticsi teenusetingimuste kohaselt ei seosta Google registreerijate IP-aadresse muu Google’i valduses oleva teabega.

Lisateavet Google Analyticsi privaatsuse ja küpsiste kasutamise kohta leiate aadressilt:

https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/cookie-usage

Nordic Eco Estonia veebipood kasutab funktsionaalseid küpsiseid WooCommerce lisandmoodulist. Nende küpsiste kasutamine võimaldab näiteks E-poe ostukorvi kasutamist.

Küpsiste blokeerimine

Kasutaja saab veebisirvija seadeid konfigureerida küpsiste blokeerimiseks. Sellisel juhul ei saa me tagada, et meie veebilehekülg ja veebipood töötavad korrektselt.

Kui te ei soovi küpsiseid aktsepteerida, saate oma veebisirvija seadeid muuta. Lisateavet küpsiste blokeerimise kohta leiate kasutatava veebisirvija juhistest.

Küpsiste blokeerimine võib mõjutada Nordic Eco Estonia veeblilehe teenuste funktsionaalsust.